,,Svět je nádherná kniha,ale nemá cenu pro toho,kdo v ní neumí číst."

Shrnutí roku 2015

31. prosince 2015 v 21:30 | Kristýna Mendlová
Milí čtenáři mého blogu,
je tu už večer, kterým končí starý rok a začíná nový. Připadá mi to jako ukončení nové kapitoly, nebo ještě lépe - dočtení knihy. Teď tu před Vámi leží zavřená a je na čase si vše shrnout.
Dala jsem si hned na začátku roku předsevzetí, jediné dvě: přečíst více knih, než v předchozím roce a to se mi podařilo - Přečetla jsem celkem 47 knih, tedy o 6 knih více než loni. Další z mých předsevzetí bylo napsat více básní, což si myslím jsem zvládla - 31 básniček je opravdu dobré číslo, vzhledem k mému častému výpadku inspirace.
V roce 2015 jsem poznala spoustu nových lidí, některé ráda a některé bych raději nepoznala. Přesto všem děkuji, neboť si myslím, že to poznání v každém případě rozšířilo můj okruh přátel a ovlivnilo mou osobnost.
V tomto roce jsem uskutečnila i svůj malý, šílený sen - obarvila si vlasy na modro a ostříhala se do emo stylu. Musím uznat, že pozornosti jsem měla opravdu hodně :D
Jen cestou do obchodu, školy, či jen tak ven budila má barva zajímavé výrazy ve tvářích lidí. Spoustu komentářů typu: ,,Podívej, ta má hustý vlasy!", ,,To se dneska nosí?", ,,Jů, máš hezký vlasy" a spoustu dalších.
Za pár týdnů jsem mohla ve městě potkávat kopírky :D Ano, ani ne za měsíc jsem potkala pár crazy obarvených lidí. Nemyslím to slovo kopírka špatně, je dobře že se nebojíme jít proti proudu, jen nás nesmí být moc.
Za tento rok jsem prožila pár depek (opravdu jen pár?), ale zase jsem se zvedla a dokázala se smát s ostatními. Probudila se ve mně i moje skutečná šílená bytost, schopná dostat záchvat smíchu z čehokoli, nebo třeba mňoukat a štěkat na sebe s kamarádkou na ulici cestou do školy. Ano, tohle vše je u nás normální :D
Ačkoli jsem se tomu dosud bránila a nebylo k tomu naštěstí moc příležitostí, poprvé jsem se svezla záchrankou, neboť mě během vánočního úklidu chytla ledvinová kolika. Bohužel jsem tedy Vánoce strávila v nemocnici. Když jsem se vrátila, nestihla jsem ani vybalit a rovnou jsem balila znovu a co nevidět - druhý den po propuštění večer jela zas :DD
Teď jsem doma druhý den a jelikož ježíšek mi donesl notebook, píšu tento článek. Doufám, že příští rok bud opět plný inspirace, skvělých lidí, nových komentářů a knih. Tímto bych ráda Vám všem popřála krásný a šťastný Nový rok 2016, plný zdraví, lásky, štěstí a všeho co si přejete.
Vaše Týna :3


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama